پیام نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی به مناسبت روز جهانی قدس
1397/03/17

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با صدور پیامی از همه مدیران و کارکنان این وزارت و همچنین آحاد ملت شریف ایران دعوت کرد با حضور گسترده و حماسی خود در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام خمینی (ره) و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، فریاد رسای خود را در حمایت از ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین و انزجار از صهیونیست و حامیان آن را به گوش جهانیان برسانند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی،متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس روز وحدت و همگرایی امت اسلامی و مقابله با تلاش مستکبران و رژیم غاصب صهیونیستی به عنوان دشمن مشترک امت اسلامی است.

روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، میراث گرانبهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و یادآور فریاد بلند امام خمینی (ره) در برابر استکبار جهانی و مولود نامشروع آمریکا و انگلیس یعنی رژیم صهیونیستی است.

ابتکار امام خمینی (ره) به عنوان روز جهانی قدس، ابتکار واقعا بی‌نظیری است که باعث زنده نگه داشتن مسئله فلسطین به عنوان مسئله جهانی و تاکید بر مهمترین وظایف امت اسلامی در این شرایط حساس، تلاش برای آزادسازی قدس شریف و حمایت از ملت مبارز فلسطین تا رسیدن به پیروزی نهایی است.

بی‌تردید امروز مقام معظم رهبری خلف صالح آن عزیز سفر کرده با تاکید بر مهم شمردن حضور مردم در صحنه، مردم جهان را با استفاده از ظرفیت عظیم و پایان ناپذیر مسلمانان به هم صدایی با ملت فلسطین برای دستیابی به حق مشروع‌شان فراخوانده است.

اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان جهان و گرامیداشت روز جهانی قدس، از همه مدیران و کارکنان وزارت جهاد کشاورزی و آحاد ملت شریف ایران دعوت می‌کنم همچون گذشته با حضور گسترده و حماسی خود در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام خمینی (ره) و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، فریاد رسای خود را در حمایت از ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین و انزجار از صهیونیست و حامیان آن را به گوش جهانیان برسانیم.

 

سیدرضا تقوی

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی

تعداد مشاهده خبر227 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal