اهتمام در جهت تکریم سرمایه گذار و رفع موانع پیش روی تولید
مدیر عامل شرکت شهرک های کشاورزی بر اهتمام در جهت تکریم سرمایه گذار و رفع موانع پیش روی تولید تاکید کرد.
1397/03/22

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای کشاورزی، مهندس منصوری در جلسه ای با اعضای هیات مدیره، موارد قابل پیگیری استان های آذربایجان غربی و ایلام و دیگر استان ها را مطرح کرد و با توجه به برخورداری دو استان مذکور از آب های مرزی، محدودیت زمانی جذب اعتبارات احداث شبکه رودخانه های مرزی و همچنین زمان محدود برای جذب و صدور اسناد خزانه را به معاونین و مسئولین ستادی متذکر شد.

وی تاکید کرد باید همه همکاران در راستای تکریم سرمایه گذار ورفع موانع پیش روی تولید اهتمام داشته باشند.
منصوری به منظور ایجاد انگیزه و اعمال کارایی پرسنل، خواستار ارائه شاخص های لازم در خصوص پرداخت مزایای غیر مستمر توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع برای طرح و بررسی در جلسه بعدی هیات مدیره شدند.
وی در این جلسه دستور پیگیری و شروع بخشی از عملیات اجرایی فاز اول (200 هکتاری ) مغان را صادر کرد و از معاونین شرکت درخواست اهتمام کامل در تسریع امور مربوطه شدند.

در ادامه مهندس مهری عضو هیئت مدیره و دبیر جلسه، درخواست متقاضیان سرمایه گذاری در برخی از شهرک های کشور را به تفکیک مطرح و ارائه کرد.

وی پس از بررسی و تبادل نظر اعضای هیات مدیره به تناسب شرایط موجود هر شهرک، ضمن موافقت با کلیات درخواست ها و در جهت کمک به سرمایه گذاری در این بخش، ساز وکار اجرایی شدن آنها با قید فوریت و تاکید رعایت ضوابط مورد تصویب قرار گرفت.
تعداد مشاهده خبر122 بار
تصاویر مرتبط

  • مغان_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal